| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CANOPY FOR MOUNTING PLATE SIZE1 OU=1 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000744 |
| Su kabelio įeiga | No |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Paviršiaus tipas | Neapdorotas |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217428623 |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Plotis | 127 mm |
| Aukštis | 158 mm |
| Gylis | 125 mm |
| RAL numeris | 7 |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 125 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 125 mm |
| Su nuorinimu | No |
| Tinka įrengimui lauke | Yes |
| Tinka stogo apkalimui lentomis | No |
| Tinka dugno lentoms | No |