| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Call button frame, S.1, p. white, matt, plastic |
| Prekės ženklas | Berker |
| Kategorijos |
Slaugių iškvietimo sistema
|
| ETIM | EC002247 |
| Spalva | Baltas |
| Modelis | Kita |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Įrenginio plotis | 80.5 mm |
| Įrenginio aukštis | 80.5 mm |
| Įrenginio gylis | 31 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011334354314 |