CAE04.13-230V-50/60Hz image 2
Product photo thumbnail 1
CAE04.13-230V-50/60Hz thumbnail 2
Aux.contactor, CAE04.13-230V-50/60Hz
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 7890355109304
MPN: 004641353
Pakuotė: 1
Padėklas: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CAE04.13-230V-50/60Hz
Prekės ženklas ETI
Kategorijos Pagalbiniai kontaktoriai
Kontaktoriaus relė
ETIM EC000196
400 V nominali operacinė srovė Ie 16 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 230 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 230 V
Su LED rodmeniu No
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7890355109304, 7890355109304, 7890355109304, 7890355109304
Pakavimo lygis 2 7890355109304, 7890355109304
Kiti techniniai duomenys
Sąsaja No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 1
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 3
Papildomos grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Aprašymas
Aux.contactor, CAE04.13-230V-50/60Hz, Function Miniature contactor relay, Rated current at AC15, 230V (A) 6, No. of aux NC contacts 3, Catalogue Group Accessories CE, CAE, CE17