| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CABLE Y MEGALINE EXTRA BAT CAB |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
UPS and Accessories
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 2000 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Kabelio komplektas |
| Pakavimo lygis 1 | 3245063108608, 3245063108608 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414970675095 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |