| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable tie, Thorsman, 8.8 x 550 mm, black |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8547 2000 00 |
| ETIM | EC000046 |
| Spalva | Juodas |
| Diržo / juostos / raiščio ilgis | 550 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -40-85 °C |
| Juostos plotis | 8.8 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3606489710552 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606489710559 |
| Pakavimo lygis 3 | 3606489710552 |
| Modelis | Išplėstinis sujungimas |
| Be halogeno | Yes |
| Teksto juostelė | Nėra |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Medžiagos kokybė | Poliamidas |
| Tvirtinimo tipas | Kita |
| Raiščio storis | 0 mm |
| Tirpus tvirtiklis | No |
| Permatomas | No |
| Juostos užbaigimas | Plastikinis snapelis/ kumštelis |
| Maks. ryšulio diametras | 163 mm |
| MIL aprobacija | No |
| UL aprobacija | Yes |
| Stabilus UV kiekis pagal ASTM D6779 | Yes |
| VG aprobacija | Yes |
| Montavimo temperatūros diapazonas | -40-85 °C |
| Fluorescencinis | No |