| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | THORSMAN Cablie tie 380x7,6 Natural (Set of 100) |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8547 2000 00 |
| ETIM | EC000046 |
| Diržo / juostos / raiščio ilgis | 380 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -40-85 °C |
| Juostos plotis | 7.6 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3606489710538 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606489710535 |
| Pakavimo lygis 3 | 3606489710538 |
| Modelis | Išplėstinis sujungimas |
| Be halogeno | Yes |
| Teksto juostelė | Nėra |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Medžiagos kokybė | Poliamidas |
| Tvirtinimo tipas | Kita |
| Raiščio storis | 0 mm |
| Tirpus tvirtiklis | No |
| Permatomas | No |
| Juostos užbaigimas | Plastikinis snapelis/ kumštelis |
| Maks. ryšulio diametras | 108 mm |
| MIL aprobacija | No |
| UL aprobacija | Yes |
| Stabilus UV kiekis pagal ASTM D6779 | No |
| VG aprobacija | Yes |
| Montavimo temperatūros diapazonas | -40-85 °C |
| Fluorescencinis | No |