| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable tie, Thorsman, 2.5 x 120 mm, natural |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| ETIM | EC000046 |
| Diržo / juostos / raiščio ilgis | 120 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -40-85 °C |
| Juostos plotis | 2.5 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3606489710323 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606489710323 |
| Pakavimo lygis 3 | 3606489710320 |
| Modelis | Išplėstinis sujungimas |
| Be halogeno | Yes |
| Teksto juostelė | Nėra |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Medžiagos kokybė | Poliamidas |
| Tvirtinimo tipas | Kita |
| Raiščio storis | 0 mm |
| Tirpus tvirtiklis | No |
| Permatomas | No |
| Juostos užbaigimas | Plastikinis snapelis/ kumštelis |
| Maks. ryšulio diametras | 27 mm |
| MIL aprobacija | No |
| UL aprobacija | Yes |
| Stabilus UV kiekis pagal ASTM D6779 | No |
| VG aprobacija | Yes |
| Montavimo temperatūros diapazonas | -40-85 °C |
| Fluorescencinis | No |