| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable set Schuko 3x2,5mm� PVC blk 2,5m |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Polių skaičius | 3 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| 1 šono tipas | Maitinimo kištukas |
| 2 šono tipas | Šyna |
| Pakavimo lygis 1 | 6418677723179 |
| Pakavimo lygis 2 | 6418677723179 |
| Be halogeno | No |
| Bendras ilgis | 2500 mm |
| Mechaninis kodavimas | Yes |