| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable set Schuko 3x1,5mm� HF 12m |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Polių skaičius | 3 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| 1 šono tipas | Maitinimo kištukas |
| 2 šono tipas | Šyna |
| Pakavimo lygis 1 | 6418677680397 |
| Pakavimo lygis 2 | 6418677680397 |
| Pakavimo lygis 3 | 6418677680397 |
| Be halogeno | Yes |