| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable set NCL550W15030HG |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nominalus kryžminės sekcijos laidininkas | 1.5 mm² |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Polių skaičius | 5 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Apdoroto kabelio tipas | Jungiamasis kabelis |
| 1 šono tipas | Kištukas |
| 2 šono tipas | Šyna |
| Pakavimo lygis 1 | 6438100356934, 6438100356934 |
| Be halogeno | Yes |
| Kabelio tipas | Kita |
| Korpuso spalva | Pilkas |
| Užrakto mechanizmas | Integruota kištukinė jungtis |
| Bendras ilgis | 3000 mm |
| Išorinio apvalkalo spalva | Baltas |
| Mechaninis kodavimas | Yes |