| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable set NAL550T25025 |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 25 V |
| Polių skaičius | 5 |
| Apdoroto kabelio tipas | Jungiamasis kabelis |
| 1 šono tipas | Kištukas |
| 2 šono tipas | Šyna |
| Pakavimo lygis 1 | 6438100403768 |
| Pakavimo lygis 2 | 6438100403768 |
| Pakavimo lygis 3 | 6438100403768 |
| Be halogeno | Yes |
| Kabelio tipas | H05Z1Z1-F |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Bendras ilgis | 2500 mm |
| Mechaninis kodavimas | Yes |