| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable set 5p socket 5x1,5mm� HF-A blk 8m |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nominalus kryžminės sekcijos laidininkas | 1.5 mm² |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Polių skaičius | 5 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Apdoroto kabelio tipas | Jungiamasis prietaiso kabelis |
| 1 šono tipas | Daugiagyslio laido antgalis |
| 2 šono tipas | Šyna |
| Pakavimo lygis 1 | 6438100349042 |
| Pakavimo lygis 2 | 6438100349042 |
| Be halogeno | Yes |
| Kabelio tipas | Kita |
| Korpuso spalva | Juodas |
| Užrakto mechanizmas | Integruota kištukinė jungtis |
| Bendras ilgis | 8000 mm |
| Išorinio apvalkalo spalva | Baltas |
| Mechaninis kodavimas | Yes |
| Poliaus žymėjimas | 3, N, PE, 2, 1 |
| Spalvinė koduotė / kontakto įdėklas | Juodas |
| Laidininko galutinis apdorojimas | Ultragarso suspausti laido galai |