| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable set 5p plug 5x1,5mm� HF-A grey 0,5 |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Polių skaičius | 5 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| 1 šono tipas | Kištukas |
| 2 šono tipas | Daugiagyslio laido antgalis |
| Pakavimo lygis 1 | 6418677681561 |
| Pakavimo lygis 2 | 6418677681561 |
| Pakavimo lygis 3 | 6418677681561 |
| Be halogeno | Yes |
| Bendras ilgis | 500 mm |
| Mechaninis kodavimas | Yes |