| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable set 5p plug 5x0,75mm� HF grey 1,5m |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nustatyta srovė | 6 A |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Polių skaičius | 5 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| 1 šono tipas | Kištukas |
| 2 šono tipas | Daugiagyslio laido antgalis |
| Pakavimo lygis 1 | 6418677687624 |
| Pakavimo lygis 2 | 6418677687624 |
| Be halogeno | Yes |
| Kabelio tipas | H05Z1Z1-F |
| Korpuso spalva | Pilkas |
| Užrakto mechanizmas | Integruota kištukinė jungtis |
| Bendras ilgis | 1500 mm |
| Išorinio apvalkalo spalva | Baltas |
| Mechaninis kodavimas | Yes |
| Spalvinė koduotė / kontakto įdėklas | Pilkas |