| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable set 5p 5x1,5mm� HF grey 1,5m |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Polių skaičius | 5 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Apdoroto kabelio tipas | Jungiamasis kabelis |
| 1 šono tipas | Kištukas |
| 2 šono tipas | Šyna |
| Pakavimo lygis 1 | 6418677684616 |
| Pakavimo lygis 2 | 6418677684616 |
| Be halogeno | Yes |
| Bendras ilgis | 1500 mm |