| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable set 3p socket 3x1,5mm� PVC 2,5m |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Polių skaičius | 3 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Apdoroto kabelio tipas | Jungiamasis prietaiso kabelis |
| 1 šono tipas | Daugiagyslio laido antgalis |
| 2 šono tipas | Šyna |
| Pakavimo lygis 1 | 6418677706608 |
| Pakavimo lygis 2 | 6418677706608 |
| Pakavimo lygis 3 | 6418677706608 |
| Be halogeno | No |
| Kabelio tipas | H05VV-F |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Bendras ilgis | 2500 mm |
| Mechaninis kodavimas | No |
| Spalvinė koduotė / kontakto įdėklas | Baltas |
| Laidininko galutinis apdorojimas | Ultragarso suspausti laido galai |