| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable set 2p plug 2x2,5mm� HF blue 3m |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Polių skaičius | 2 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| 1 šono tipas | Kištukas |
| 2 šono tipas | Daugiagyslio laido antgalis |
| Pakavimo lygis 1 | 6418677728778 |
| Pakavimo lygis 2 | 6418677728778 |
| Pakavimo lygis 3 | 6418677728778 |
| Be halogeno | Yes |
| Bendras ilgis | 3000 mm |
| Mechaninis kodavimas | Yes |