| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable set 2p 3x1,5mm� HF grey 8m |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Polių skaičius | 2 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| 1 šono tipas | Kištukas |
| 2 šono tipas | Šyna |
| Pakavimo lygis 1 | 6418677685866 |
| Pakavimo lygis 2 | 6418677685866 |
| Pakavimo lygis 3 | 6418677685866 |
| Be halogeno | Yes |
| Kabelio tipas | H05Z1Z1-F |
| Korpuso spalva | Pilkas |
| Užrakto mechanizmas | Integruota kištukinė jungtis |
| Bendras ilgis | 8000 mm |
| Išorinio apvalkalo spalva | Baltas |
| Mechaninis kodavimas | Yes |
| Spalvinė koduotė / kontakto įdėklas | Pilkas |
| Juostos ilgis | 9 mm |
| Išmontavimo ilgis | 30 mm |