| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable set 2p 2x2,5mm� PVC grey 10m |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nominalus kryžminės sekcijos laidininkas | 2.5 mm² |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Polių skaičius | 2 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| 1 šono tipas | Kištukas |
| 2 šono tipas | Šyna |
| Pakavimo lygis 1 | 6418677686917 |
| Pakavimo lygis 2 | 6418677686917 |
| Be halogeno | No |
| Kabelio tipas | H05VV-F |
| Korpuso spalva | Pilkas |
| Bendras ilgis | 10000 mm |
| Mechaninis kodavimas | Yes |
| Spalvinė koduotė / kontakto įdėklas | Pilkas |