| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable rise enclosure HSN3155 - 5 clambs |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | RO |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000268 |
| Maks. įvedamo kabelio kryžminė sekcija | 10 mm² |
| Maks. jungties kabelio kryžminė sekcija | 10 mm² |
| Polių skaičius | 3 |
| Montavimas šalia spintos | Yes |
| Montavimas virš spintos | Yes |
| Montavimas po spinta | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426427624 |
| Plotis | 110 mm |
| Aukštis | 315 mm |
| Gylis | 70 mm |
| Jungties tipas | Griebtuvas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP3X |