259-G CABLE GLAND-GREY-M20 image 1
259-G CABLE GLAND-GREY-M20
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 100
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 5016947007786
MPN: 7TCA296220R0289
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas 259-G CABLE GLAND-GREY-M20
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Standartinės kabelių įvorės
ETIM EC000441
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5016947007786
Aprašymas
Standard Cable Gland, M20 Metric Thread, 20mm Thread Length, 25mm Gland Depth, 25mm Gland Diameter, 19mm Across Flats Dimension, 7-10mm Cable Diameter Range, Polyamide 6.6 with Nitrile Rubber Seal, IP66, Grey