| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable entry plate, univers, IP4 |
| Prekės ženklas | Hager |
| ETIM | EC000211 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 3250612764600, 3250612764600 |
| Pakavimo lygis 2 | 3250612764600 |
| Pakavimo lygis 3 | 3250612764600 |
| Plotis | 232 mm |
| Modelis | Aklinas |
| Aukštis | 120 mm |
| Gylis | 17 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Išankstinis štampavimas | No |