| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable entry box A434f for SKH630 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Šynų sistemos ir priedai
|
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002274 |
| Plotis | 275 mm |
| Aukštis | 205 mm |
| Gylis | 365 mm |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Magistralinės jungties atstumas | 40 mm |
| Nominalios srovės bėgių sistema | 800 A |
| Su įmontuota magistraline jungtimi | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426106154 |
| Montavimo metodas | Kita |
| Galimas praplėtimas | Yes |
| Su permatomu gaubtu | Yes |
| Polių skaičius | 5 |
| Trumpo jungimosi sistemos išjungimo pajėgumas (lcw) | 50 kA |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| NEMA apsaugos laipsnis | Kita |