| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable ducting support to be used with 22mm-diameter products |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Skirting Cable Ducts
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Spalva | Pilkas |
| Aukštis | 100 mm |
| Gylis | 11.5 mm |
| Ilgis | 20 mm |
| Medžiaga | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480184482 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606480184489 |
| Pakavimo lygis 3 | 3606480184480 |
| Be halogeno | No |
| Su kilimo kraštais | No |
| Pertvarų skaičius | 10 |
| Montavimo perforacija apačioje | Yes |