| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | VT-TM 5/30 HF-V0 |
| Prekės ženklas | Weidmüller |
| Kategorijos |
Cable Markers
|
| Kilmės šalis* | SE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| Tipas | Vidutinio storio siena |
| Pakavimo lygis 1 | 4099986005396, 4099986005396 |
| Spalva | Geltonas |
| Plotis | 5.3 mm |
| Įspaudas | Nėra |
| Ilgis | 30 mm |
| Kabelio diametras | 24-35 mm |
| Su etiketės vieta | Yes |
| Šerdies diametras nuo / iki | 25-70 mm |
| Permatomas | No |