| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | XAR135 Cable anchoring rail, for W=1350mm |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | AT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Priedo tipas | Montavimo kronšteinas |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 4015081299409 |
| Plotis | 45 mm |
| Aukštis | 30 mm |
| Gylis | 1250 mm |