| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cabinet wall installation PC Size 14.0 x 12.0 x 6.0 in |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC000261 |
| Spalva | Pilkas |
| Aukštis | 377 mm |
| Gylis | 185 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Su montavimo plokšte | No |
| Durų kiekis | 1 |
| EMC versija | No |
| Su glazūruotomis durimis | No |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Smūgio stiprumas | IK10 |
| Tinka įrengimui lauke | Yes |
| Tinka metriniam montavimui | No |
| Montavimo plokštės reguliuojamas gylis | Yes |
| Su ventiliacinėmis durimis | No |
| Paviršiaus tipas | Neapdorotas |
| Su galinėmis durimis | No |
| Sienos sumontavimas | No |
| Šlaitinis stogas | No |
| Polių tvirtinimas | Yes |
| NEMA apsaugos laipsnis | 6P |
| Pakavimo lygis 1 | 6438100416867, 6438100416867 |
| Pakavimo lygis 2 | 6438100416867 |
Ensto PolyBox is a product family specifically designed for the US market. Robust and tightly sealed, our new JIC sized enclosures are made from top quality polycarbonate. A wide range of configurations can be customized with multiple features.