C-TYPE UNIV. BRACKET H200XL400 INOX316 image 1
C-TYPE UNIV. BRACKET H200XL400 INOX316
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 14
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 3660612287519
MPN: MV62861
Pakuotė: 1
Dėžė: 14
Padėklas: 168
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas C-TYPE UNIV. BRACKET H200XL400 INOX316
Prekės ženklas GEWISS
Kategorijos Montavimo profiliai
Suderintos sistemos kodas 7216 9110 00
ETIM EC000022
Plotis 33.5 mm
Modelis Spaustuvo kronšteinas
Aukštis 200 mm
Ilgis 450 mm