BVZ 7.62IT/04/180MSF4 SN BK BX image 1
BVZ 7.62IT/04/180MSF4 SN BK BX image 2
BVZ 7.62IT/04/180MSF4 SN BK BX thumbnail 1
BVZ 7.62IT/04/180MSF4 SN BK BX thumbnail 2
PCB plug-in connector (wire connection), 7.62 mm, Number of poles: 4,
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 32
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4050118633696
MPN: 2630120000
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas BVZ 7.62IT/04/180MSF4 SN BK BX
Prekės ženklas Weidmüller
Kategorijos Cable Connectors
Kilmės šalis* DE
Suderintos sistemos kodas 8538 9099 00
ETIM EC002638
Jungties tipas Lanksti PCB jungtis
Nustatyta įtampa 1000 V
Polių skaičius 4
Kontakto tipas Šyna
Darbinės temperatūros diapazonas -50-125 °C
Nominali padidėjimo įtampa 8 kV
Primontuotos įrangos (IP) apsaugos laipsnis IP20
Kampinis kontaktas / laidininko jungtis 180° (horizontalus)
Nominali srovė In 41 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4050118633696
Kiti techniniai duomenys
Korpuso spalva Juodas
Korpuso medžiaga Plastikinis
Korpuso danga Kita
Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 V0
Elektrinės jungties tipas Varžto jungtis
Kontaktinio paviršiaus medžiaga Skarda
Per didelės įtampos kategorija (vertė) III
Užterštumo laipsnis (vertė) 2
Prijungiamo kabelio tipas Vamzdinis kabelis
Modulinės tarpų jungtys 7.62 mm
Moduliniai tarpo kontaktai 7.62 mm