| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BVLE 2 B |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000441 |
| Modelis | Tiesus |
| Sriegio ilgis | 12 mm |
| Medžiagos kokybė | Varinis |
| Sriegio tipas | Metrinis |
| Šešiakampio kampinis matmuo | 29.7 mm |
| Tinka kabelio diametrui nuo / iki | 10-16.5 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Nominalus metrinis sriegio dydis / PG | 20 |
| Pakavimo lygis 1 | 3589355092009 |
| Be halogeno | Yes |
| Atsparus smūgiui | No |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Apsauga nuo išlenkimo / kūginis praplatėjimas | No |
| Įtempimo atlaisvinimas | Yes |
| Ekranuotas | No |
| EMC versija | No |
| Grūdintas stiklo pluoštas | No |
| Sandarinimo tipas | Izoliacinis žiedas |
| Griovelis tarp sriegių | 1.5 mm |
| Modelis, išbandytas nuo sprogimų | No |
| Plokščio kabelio sankaba | No |
| Įvairialypio sandarinimo vieta | No |
| Su fiksavimo veržle | Yes |
| Atskiriama priveržimo jungtis | Yes |
| Šarvuotam kabeliui | No |
| Pritraukimas atidarant | No |
| Veržliarakčio plotis | 27 mm |