| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Busbar terminal 50- 150mm²,for 12x5/10mm |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Šynų sistemos ir priedai
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC000001 |
| Su gnybtu | 34 mm |
| Magistralinės jungties storis | 5-10 mm |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | No |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | No |
| Tinka sektoriaus laidininko jungčiai | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4010330710780 |
| Pakavimo lygis 2 | 4010330710780 |
| Pakavimo lygis 3 | 4010330710780 |
| Pakavimo lygis 4 | 4010330710780 |