| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Busbar-PEN-support, isolated mounting |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Plotis | 1 mm |
| Aukštis | 1 mm |
| Gylis | 1 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4015081465897 |