| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Busbar AUXIGAINE 2-P 63 A 1720 |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kategorijos |
Montavimo priedai ir dalys
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4995 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4042948186879 |
| Pakavimo lygis 2 | 4042948186879 |