| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BULB T45 MAT LED E27 5W 3000K 550Lm |
| Prekės ženklas | FARO |
| Kategorijos |
E27 LED lemputės, 5 W
E27 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 5 W |
| Šviesos srautas | 550 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8421776112735 |