| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BULB R80 E27 12W LED 2700K |
| Prekės ženklas | FARO |
| Kategorijos |
E27 LED lemputės, 12 W
E27 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 12 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8421776120198 |