| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Bulb MHS HQI-T E40 250W Sylvania |
| Prekės ženklas | Sylvania |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lizdas | E40 |
| Šviesos srautas | 20000 lm |
| Lempos įtampa | 250 V |
| Spalvos temperatūra | 5300 K |
| Pakavimo lygis 1 | 5410288240145 |