| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Bulb LED GU10 4.7W 2700K 345lm 36" without packaging. |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 4.7 W |
| Šviesos srautas | 345 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 0490012504083 |
| Pakavimo lygis 2 | 0490012504083 |