| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Bulb LED E27 5.5W A60 4000K 470lm FR without packaging. |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesos srautas | 470 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 0490013650017 |
| Pakavimo lygis 2 | 0490013650017 |