| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BULB G9 LED 5W 2700K 500Lm |
| Prekės ženklas | FARO |
| Kategorijos |
G9 LED lemputės (kapsulinės), 5 W
G9 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G9 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 5 W |
| Šviesos srautas | 500 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8421776112506 |