| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BULB G9 LED 3,5W 4000K 350LM |
| Prekės ženklas | FARO |
| Kategorijos |
G9 LED lemputės (kapsulinės), 3,5 W
G9 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G9 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 3.5 W |
| Šviesos srautas | 350 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8421776087460 |