| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BULB E27 DECORATIVE LED 4W 2700 |
| Prekės ženklas | FARO |
| Kategorijos |
E27 LED lemputės, 4 W
E27 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 470 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8421776323711 |