| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Bulb E27 60W G45 70mm 24V CL 892745355 |
| Prekės ženklas | noname |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2998 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | E27 |
| Diametras | 70 mm |
| Lempos įtampa | 24 V |
| Lempos galia | 60 W |
| Pakavimo lygis 1 | 0474572314252 |