| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Bulb E14 40W T25L |
| Prekės ženklas | NBB |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000014 |
| Lizdas | E14 |
| Diametras | 25 mm |
| Lempos galia | 40 W |
| Pakavimo lygis 1 | 0447123175886 |