| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Special Standart Lamp T22 oven 230V 25W E14 clear Bellight |
| Prekės ženklas | Bellight |
| Kategorijos |
E14 lemputės
E14 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | E14 |
| Šviesos srautas | 210 lm |
| Bendras ilgis | 5.4 mm |
| Diametras | 22 mm |
| Lempos įtampa | 220 V |
| Lempos galia | 25 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5901854560755 |