| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | QUINT4-BUFFER/24DC/40 - Buffer module |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) ir priedai
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8532 2900 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Kita |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4055626309200, 4055626309200 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |