| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 40A DIN rail Buffer Module which is used with DIN rail power supplies to provide short-term backup for the load. |
| Prekės ženklas | Mean Well |
| Kilmės šalis* | SZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002540 |
| Plotis | 63 mm |
| Aukštis | 126 mm |
| Gylis | 115 mm |
| Galios išvestis | 960 W |
| 1 antrinė išvesties įtampa | 24 V |
| Maks. išvesties srovė 1 | 40 A |
| Išėjimo srovės nominalioji vertė 1 | 40 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4711287422718 |
| Pakavimo lygis 2 | 4711287422718 |