BUF 10.16IT/03/180MSF2SH180 AG BK BX image 1
BUF 10.16IT/03/180MSF2SH180 AG BK BX image 2
BUF 10.16IT/03/180MSF2SH180 AG BK BX thumbnail 1
BUF 10.16IT/03/180MSF2SH180 AG BK BX thumbnail 2
PCB plug-in connector (wire connection), 10.16 mm, Number of poles: 3,
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 20
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4050118631852
MPN: 2627860000
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas BUF 10.16IT/03/180MSF2SH180 AG BK BX
Prekės ženklas Weidmüller
Kategorijos Cable Connectors
Kilmės šalis* RO
Suderintos sistemos kodas 8536 6990 00
ETIM EC002638
Jungties tipas Lanksti PCB jungtis
Nustatyta įtampa 1000 V
Polių skaičius 3
Kontakto tipas Šyna
Darbinės temperatūros diapazonas -50-120 °C
Nominali padidėjimo įtampa 8 kV
Primontuotos įrangos (IP) apsaugos laipsnis IP20
Kampinis kontaktas / laidininko jungtis 180° (horizontalus)
Nominali srovė In 70 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4050118631852
Kiti techniniai duomenys
Korpuso spalva Juodas
Korpuso medžiaga Plastikinis
Korpuso danga Kita
Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 V0
Elektrinės jungties tipas Kištuko gnybto jungtis
Kontaktinio paviršiaus medžiaga Sidabrinis
Per didelės įtampos kategorija (vertė) II
Užterštumo laipsnis (vertė) 2
Prijungiamo kabelio tipas Vamzdinis kabelis
Modulinės tarpų jungtys 10.16 mm
Prijungiamo kontakto eilių skaičius 1
Moduliniai tarpo kontaktai 10.16 mm