| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | bronze bell 200/250Vac |
| Prekės ženklas | BTicino |
| Kategorijos |
Durų skambutis
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8531 8040 00 |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakavimo lygis 1 | 8012199069050 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012199069067 |
| Pakavimo lygis 3 | 8012199069043 |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Belaidis | No |
| Korpuso spalva | Varinis |
| Srovės tipas | Kintamoji srovė |
| Garsumas | 80 dB |
| Nominali įtampa nuo / iki | 250 V |
| Įmontuotos baterijos | No |
| Elektros suvartojimas | 0.1 A |