| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Full-wave brige rectifier MPG-03 230 V |
| Prekės ženklas | F&F |
| Kategorijos |
Terminal Block Accessories
|
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 4900 00 |
| Izoliuotas | No |
| Nustatyta įtampa | 230 V |
| Su apsauga nuo smūgio | No |
| Nominali srovė In | 2 A |
| Versija „Ex e“, su kuria atliktas sprogumo bandymas | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5908312591566 |