| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Branch terminal for Cu 35-70 or Al 50-70 mm2 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000001 |
| Maks. nominalioji darbinė srovė Ie | 48 A |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426394643 |
| Tinka | Kita |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 70 mm² |
| Su gnybtu | 18 mm |
| Magistralinės jungties plotis | 12 mm |
| Magistralinės jungties storis | 5 mm |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | No |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | No |
| Tinka sektoriaus laidininko jungčiai | No |